Selle aasta kevad & suvi hooajal tegutseme põhiliselt Tartus, Võrus ja esimest korda ka Valgas.

Koera baaskoolitus I ja II aste– toimub Tartus, Võrus ja Valgas
Koolitus keskendub elementaarsetele oskustele ja käsklustele, mis lihtsustaksid koeraga kooselu ning tugevdaksid koera ja omaniku suhet. Koolitusel on olulisel kohal koera psühholoogia, kodune kasvatus, käitumistreening, koostöötahte ja motivatsiooni tekitamine ning samuti õpime ennetama ja lahendama koerte probleemkäitumisi.

Edasijõudnute rühmatrenn – toimub Tartus ja Võrus
Neile kes on läbinud koera baaskoolituse.
Edasijõudnute trenn on sõpruskond tõelisi koeraarmastajaid, kes soovivad oma lemmikule pakkuda vaheldusrikast, huvitavat ja erilist elukogemust. Trennis tegeletakse baasoskuste, erinevate koeraspordi alade elementide ja trikkide õppimisega. Trennid toimuvad erinevates keskkondades.

Rallikuulekuse rühmatrenn – toimub Võrus ja Valgas
On lõbus koeraspordiala, mis ühendab elemente agiltyst, kuulekusest ja koeratantsust.

Koera individuaaltreeningTartus, Võrus ja Valgas
On mõeldud koeraomanikele, kes soovivad personaalset abi koera treenimise ja kasvatamise osas ning probleemkäitumiste lahendamisel.

  • UUS: Individuaalne jalutustreening – Tegu on eratrenni programmiga, mille põhirõhk on koerale eluks vajalike baasasjade õpetamisel ja tänaval murevaba jalutamise treenimine
  • UUS: Koera baaskoolitus I ja II aste individuaalse õppena – Mõeldud probleemsetele koertele, kelle jaoks ei ole suures rühmas õppimine variant. Õpe toimub 2 koera korraga grupis.

Koerte treening jalutuskäigud – toimumisaegadega saab kursis olla jälgides kodulehte. Jalutuskäigud toimuvad erinevates looduskaunites kohtades või tänavatreeninguna linna keskkonnas. Jalutuskäikude eesmärk on koerte sotsialiseerimine, uute kohtade ja olukordadega harjutamine ning üheskoos treenimine.

Kahepäevane koerte suvelaager augustis või septembris
Kogupere üritus koertekooli õpilastele. Toimuvad rühmatrennid, loengud, matkad ja muud seltskondlikud laagritegevused. 

Lühikoolitus: Agility alused – toimub aprillis Tartus
On mõeldud koertele, kellel on vähemalt koera baaskoolituse I astme tase. Alustades nullist agilityga. 

Rallikuulekuse tutvumispäev – toimub Võrus