Koerte rühmatreening – Urbanmix

Urbanmix on rohkemat, kui lihtsalt rühmatreening. Urbanmix on sõpruskond tõelisi koeraarmastajaid, kes soovivad oma lemmikule pakkuda vaheldusrikast, huvitavat ja erilist elukogemust.

Toimumisajad: 05.sept. kell 12.00 Kesklinn  , 10.okt. kell 12.00 Nõmme
Kestus: 45 min. – 1h
Maksumus: 10 eurot

Trenni eesmärk ei ole saavutada perfektset sooritust ega teistega võistelda. Eesmärgiks on tugevdada suhet oma koeraga ning veeta koos kvaliteetaega.

Urbanmixi trennis kasutame ümbritsevas keskkonnas olevaid võimalusi koera treenimiseks. Läbi mängu ja harjutuste julgustame koera ületama takistusi ja hirme. Erinevates kohtades treenides õpib koer, et omaniku juures on igal pool hea ja tore olla. Avastame ja avame oma koera potentsiaali. Urbanmix treenib koera nii füüsiliselt, kui vaimselt.

Urbanmixi trenn on sinu jaoks, kui soovid, et sinu koer oleks kontaktsem, vähem ärev, kõnniks paremini rihmaotsas, oleks rõõmsam ja enesekindlam.

Urbanmix sobib igas vanuses ja tõugu koertele. Trenn arvestab koerte eripärasustega. Kõik saavad teha harjutusi vastavalt enda tasemele ja oskustele.

Urbanmix on segu agility-st, kuulekusest, mängudest ja trikkidest. Treener näitab igal kohtumisel ette trikke ja harjutusi ning vajadusel juhendab individuaalselt.

Trenni eripäraks on, et see toimub erinevates kohtades Tallinnas. Trenni mõte on harjutada koeri erinevate olukordade ja keskkondadega ning avastada üheskoos uusi paiku. Koerad on, nagu inimesedki, intelligentsed olevused, kellele meeldib elus uusi asju kogeda.

Mida suurem on koera positiivsete mälestuste pagas, seda enesekindlam ja optimistlikum ta on.

Õpitud harjutuste suureks plussiks on, et neid saab teha igal pool – linnas, maal, metsas jne… Trenni käigus õpitakse nägema treeningelemente igal pool enda ümber ja neid koera treenimiseks ära kasutama. Kujutlusvõime on vaid piiriks.

Liitu urbanmix treeninguga

  • Nimi, vanus, tõug (või välimuse kirjeldus), kui kaua olete olnud koera omanik