Esimesel 2023. poolaastal (jaanuar kuni juuni) tegutseme põhiliselt Tartus ja Võrus. Koolitusi või väljasõite teistesse linnadesse pole hetkel plaani võetud.

Kutsika beebikool – on planeeritud Võrus veebruari ja mai kuusse. Tartus toimub lühikoolitus aprillis.
Beebikooli eesmärk on sotsialiseerida kutsikaid, motiveerida omanikke järjepidevalt treenima, leida koerasõpru ja toetada omanikke oma kutsikate kasvatamisel.

Koera baaskoolitus – toimub Tartus veebruaris ja aprillis. Võrus märtsi lõpus.
Koolitus keskendub elementaarsetele oskustele ja käsklustele, mis lihtsustaksid koeraga kooselu ning tugevdaksid koera ja omaniku suhet.

Rallikuulekuse rühmatrenn – toimub Võrus märtsi lõpus.
On lõbus koeraspordiala, mis ühendab elemente agiltyst, kuulekusest ja koeratantsust.

Koera individuaaltreeningaeg kokkuleppel. On mõeldud koeraomanikele, kes soovivad personaalset nõu ja abi koera treenimise ja kasvatamise osas ning probleemkäitumiste lahendamisel

Koerte seltskondlikud jalutuskäigud – toimuvad tavaliselt pühapäevasel päeval. Toimumisaegadega saab kursis olla jälgides kodulehte. Jalutuskäigud toimuvad erinevates looduskaunites kohtades või tänavatreeninguna linna keskkonnas. Jalutuskäikude eesmärk on koerte sotsialiseerimine, uute kohtade ja olukordadega harjutamine ning üheskoos treenimine.

Koerte Suvelaager03.-04. juuni. on mõeldud endistele ja praegustele klientidele. Huvi korral anna märku ning saadame sulle emaili täpsema infoga.